tulanki.pl

tulanki.pl – parenting, dziecko, lifestyle, dom

Lifestyle

Naturalne kosmetyki od Bielenda – poznaj magiczną moc olejków!

Naturalne kosmetyki od Bielenda – poznaj magiczną moc olejków!

Nie od dziś wiadomo, że to, co dla nas najlepsze, jest naturalne. Tyczy się to spędzania czasu na łonie natury, zdrowego odżywiania, a także pielęgnacji. Składniki naturalne w każdym aspekcie naszego życia dają nam to, co najlepsze. Powinniśmy więc czerpać z nich jak najwięcej! Pielęgnacja naszej skóry jest bardzo ważna. Wybór odpowiednich produktów do dbania o nią bywa ciężki. W końcu obecnie praktycznie każda firma oferuje nam kosmetyki naturalne. Która marka jest warta naszej uwagi? Zdecydowanie Bielenda! W szczególności jej nowe olejki do pielęgnacji. Poznaj je bliżej!

O marce Bielenda słów kilka

Bielenda powstała w 1990 roku w Polsce. Jej założycielką jest Barbara Bielenda oraz jej synowie – Marek i Jacek. Od samego początku marka skupiła się na produkowaniu naturalnych, skutecznych kosmetyków. Przez wszystkie lata swojej działalności stała się rozpoznawalną i docenianą marką. Obecnie na swoim koncie ma ponad 400 kosmetyków! Firma cały czas idzie z duchem czasu i słucha potrzeb rynku. Zawsze trafia w punkt z nową linią kosmetyków. Bielenda jest znana nie tylko w Polsce. Kosmetyki tej marki można kupić w 40 innych krajach na całym świecie! Mimo upływu lat, Bielenda wciąż tworzy u nas, w Krakowie. Tutaj powstają kosmetyki – od samego pomysłu aż do produkcji!

Olejki od Bielendy – poznaj Skin Loving Oil!

Nowa seria kosmetyków marki Bielenda to odpowiedź na nowe trendy na rynku. Choć w gruncie rzeczy nie są one takie nowe. Olejowanie ciała jest znane na świecie od tysięcy lat. Był to jeden z pierwszych sposobów na pielęgnację. Już w starożytności w Chinach, Egipcie, Indiach i wielu innych krajach korzystano z tej formy dbania o swoje ciało. Olejki były formą rytuału religijnego, pielęgnacji, nawilżenia i odżywienia. Służyły także jako lek na przyspieszenie gojenia ran, podrażnienia słoneczne oraz odstraszały owady.

Olejki do różnych potrzeb

Obecnie olejki są stosowane zarówno do pielęgnacji ciała, jak i włosów, twarzy i paznokci. Ten produkt jest wszechstronny. Możemy go stosować na wiele sposobów. Olejków jest naprawdę wiele. Możemy więc wybrać dokładnie taki produkt, który dostosuje się do naszych potrzeb. W swoim asortymencie marka Bielenda posiada między innymi olejek z figą, czy z konopiami. Zapoznaj się z ich działaniem. Każdy z nich może pomóc Twojej skórze!
Sprawdź, który olejek będzie dla Ciebie najlepszy!

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.