tulanki.pl

Blog o parentingu, dzieciach oraz o sprawach domowych.

Parenting

Atuty spacerówek Joie – czy warto po nie sięgnąć?

Atuty spacerówek Joie – czy warto po nie sięgnąć?

Wózek spacerowy to podstawa niemal każdej dziecięcej wyprawki. W pierwszych miesiącach życia dziecka ważniejszy jest oczywiście wózek głęboki, ale gdy dziecko podrośnie i zacznie siedzieć, ważniejsza będzie spacerówka. Naturalnie możesz sięgnąć po wózek wielofunkcyjny, który można przerobić na spacerówkę, ale w praktyce użytkowanie tego typu konstrukcji jest niewygodne. Takie wózki są ciężkie i nieporęczne. Spacerówka Joie jest pozbawiona tego typu wad. Czy zatem warto po nią sięgnąć?

Systemy, które wpływają na komfort użytkowania wózka

Atrakcyjny, nowoczesny design to tylko jeden z elementów, jaki warto wziąć pod uwagę, szukając nowego wózka dla dziecka. Równie ważna, jeśli nie ważniejsza, jest jakość wykonania, specyficzna konstrukcja wpływająca na wygodę użytkowania oraz systemy zwiększające komfort i bezpieczeństwo dziecka. W przypadku spacerówek Joie możemy liczyć m.in. na obecność nowoczesnych pasów bezpieczeństwa, które przytrzymują dziecko w wózku, regulowanego oparcia i stopniowanego podnóżka, który rośnie wraz z dzieckiem. Każda spacerówka Joie standardowo wyposażona jest również w dobrej jakości kółka z amortyzacją, dzięki którym wygodniej się ją prowadzi. Ma składaną konstrukcję, co wpływa na wygodę jej transportu w bagażniku auta. Wyposażona jest również w profilowaną rączkę, w niektórych modelach z regulacją wysokości jej ustawienia i w obszerny koszyk na zakupy.

Nowoczesność i trwałość w jednym

Oryginalna spacerówka Joie to funkcjonalny, estetyczny, a przy tym niezwykle wytrzymały wózek dziecięcy, który dba o komfort przewożonego w nim dziecka oraz prowadzącej go osoby – rodzica, babci czy opiekunki. Wózki spacerowe Joie są lekkie i wytrzymałe, mają składaną konstrukcję, amortyzowane, duże kółka i wyposażone są w wiele nowoczesnych systemów wpływających nie tylko na poprawę komfortu ich codziennej obsługi, ale i na bezpieczeństwo oraz wygodę dziecka. Spacerówki zostały wyprodukowane z wytrzymałych i lekkich materiałów. Tkaniny wykorzystane do wykonania gondoli, budki czy kosza na zakupy charakteryzują się dużą trwałością i łatwo utrzymać je w należytej czystości.

Jeśli przymierzasz się do zakupu wózka dziecięcego, zastanów się, czy nie lepiej w miejsce wózka wielofunkcyjnego wybrać klasyczny wózek głęboki i funkcjonalną spacerówkę. W przypadku spacerówek Joie ich największymi atutami są modny design, doskonała jakość wykonania, wynikająca z niej trwałości i funkcjonalność. Wózki tej marki są lekkie i wygodnie w codziennym użytkowaniu. Sporym plusem w przypadku tych wózków jest także niewygórowana cena.

Udostępnij