Dom
Tutaj jesteś

Piaskownica muszelka – sposób na świetną zabawę w ogrodzie!

6 czerwca 2022 Dom Piaskownica muszelka

Latem lubimy spędzać na dworze jak najwięcej czasu. O ile dorośli chętnie wypijają w ogrodzie popołudniową kawę, o tyle dzieciom musimy zapewnić nieco inne atrakcje. Doskonałym rozwiązaniem na ciepłe dni będzie piaskownica muszelka, która w razie potrzeby może też pełnić rolę mini baseniku. Niepozorna piaskownica muszelka sprawi, że nasze dzieci same będą chciały jak najczęściej wychodzić do ogrodu!

Zabawa dla maluchów i starszych dzieci

Dzieci w każdym wieku uwielbiają bawić się piaskiem – stawianie babek, przesypywanie go czy budowanie zamku to doskonała rozrywka dla naszych pociech. Warto więc stworzyć im w domowym ogrodzie miejsce do zabawy, tak aby mogły poczuć się niczym nad morzem. Piaskownica muszelka przeznaczona jest dla dzieci od 2. roku życia, lecz z powodzeniem korzystają z niej również młodsze pociechy, oczywiście pod nadzorem rodziców. Stabilność piaskownicy sprawia, że jest ona całkowicie bezpieczna nawet dla maluszków, które nie stawiają jeszcze kroków w bardzo pewny sposób.

Sposób na nudę w ogrodzie

Przesiadywanie w ogrodzie osobom dorosłym wydaje się rozrywką samą w sobie, podczas gdy dzieci potrzebują nieco innych bodźców. Warto więc urządzić im mini plac zabaw, dzięki któremu aż będą chciały spędzać czas na świeżym powietrzu. W tym celu powinniśmy rozważyć zakup piaskownicy muszelki, huśtawki (doskonale sprawdzi się model bocianie gniazdo) oraz zjeżdżalni. Jest to zestaw, który można spotkać w niemal każdym ogrodzie. Z powodzeniem mogą z niego korzystać zarówno starszaki, jak i nieco młodsze dzieci. Warto mieć na uwadze, że piaskownica muszelka może posłużyć nam także jako mini basen, szczególnie w upalne dni. Wystarczy do drugiej połówki wlać wodę, tak aby dziecko mogło się nią nieco ochłodzić. Jest to doskonały sposób nie tylko na świetną zabawę, ale również na bardzo wysokie temperatury.

Piaskownica dla żłobków i przedszkoli

Zakup piaskownicy muszelki dedykowany jest nie tylko osobom prywatnym – bardzo chętnie decydują się na niego również różnego typu instytucje, takie jak przedszkola, żłobki czy domy kultury. W tego typu miejscach dobrze jest zaaranżować mini plac zabaw, na którym dzieci mogą przebywać w cieplejsze dni. Warto pamiętać, że maluchy muszą mieć do dyspozycji najwyższej jakości, w pełni bezpieczny sprzęt. Taka właśnie jest piaskownica muszelka, która cieszy się dużą popularnością zarówno wśród klientów prywatnych, jak i instytucjonalnych. Zainwestujmy w nią właśnie teraz, gdy ciepłe dni zbliżają się do nas wielkimi krokami!

Redakcja tulanki.pl

Nasi redaktorzy na blogu to zespół doświadczonych rodziców oraz specjalistów w dziedzinie parentingu, którzy dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i poradami z rodzicami z całego świata. Każdy z naszych redaktorów jest zaangażowany w tworzenie treści, które są pomocne, inspirujące i dające wsparcie rodzicom w codziennym życiu. Posiadamy różnorodne doświadczenia i kompetencje, aby dostarczyć artykuły na temat rozwoju dziecka, zdrowia, wychowania oraz praktycznych porad dotyczących życia rodzinnego.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

Piaskownica muszelka