tulanki.pl

Blog o parentingu, dzieciach oraz o sprawach domowych.

Parenting

Jak tworzyć niepowtarzalne stylizacje?

Jak tworzyć niepowtarzalne stylizacje?

Moda się zmienia, podczas gdy wypracowany styl pozostaje z człowiekiem na zawsze. Wcale nie trzeba ubierać się zgodnie z najnowszymi trendami, by wyglądać świetnie i zachwycać stylizacjami wszystkich wokół. Najprostsze rzeczy potrafią prezentować się znakomicie, jeśli tylko człowiek dobrze się w nich czuje i jeszcze do tego potrafi uzupełnić je odpowiednimi dodatkami, takimi jak modne torebki czy biżuteria, które to zwykle odpowiadają za końcowy charakter stroju.

Akcesoria jako ważny element

Bo jak się okazuje, to właśnie akcesoria w stylizacjach często są najważniejsze. Stylizacje oparte na klasycznych krojach i stonowanych odcieniach kolorystycznych nabierają zupełnie nowego charakteru, gdy zostają uzupełnione ciekawymi dodatkami. Akcesoria po prostu tworzą stylizacje. A ich wybór jest dosłownie nieskończony. Strój można uzupełnić przeciwsłonecznymi okularami o ciekawej formie, złotymi łańcuszkami, paskiem ze zdobniczą klamrą, kolorowymi kolczykami, apaszkami przewiązywanymi na szyi czy po prostu torebkami, bo jednak modne torebki to nieodłączny element stylizacji. Rozwiązań jest nieskończenie wiele, dlatego poprzez zmianę dodatków ta sama sukienka za każdym razem będzie wyglądać inaczej. Zazwyczaj też akcesoria są wyznacznikiem stylu. Każdy sam powinien poszukać wśród nich takich dodatków, w których poczuje się najlepiej.

modne torebki

Końcowa rada tyczy się już samej biżuterii. Wbrew pozorom im mniej jej będzie, tym lepiej. Zamiast decydować się na założenie kompletu kolczyków, naszyjnika i pierścionków, lepiej postawić na jeden mocny akcent – np. kolorowy duży wisior.

babskiewnetrze.pl

Udostępnij