Tutaj jesteś

Jak życzyć na ślub?

17 lutego 2022 Dziecko życzenia na ślub

Ślub to jedna z najważniejszych okazji do dobrych życzeń. Składa się je zwykle osobiście – słownie, ale też na stosownych kartkach okolicznościowych.

Dzisiaj życzenia ślubne stają się sztuką

Coraz częściej przyszli goście weselni nie ograniczają się w życzeniach do tradycyjnych fraz, które były wykorzystywane przez lata. . Wiele osób chce, aby były oryginalne same w sobie, ale też w formie przekazu. Np. może to być oryginalna, spersonalizowana kartka z odpowiednim zdobieniem.

Życzenia na ślub nie muszą wcale mieć formy tradycyjnej formułki zaczynającej się od słów: „Z okazji Waszego ślubu życzę Wam wszystkiego najlepszego…”. Oczywiście sens życzeń okazjonalnych to życzyć wszystkiego, co najlepsze. Można jednak ująć to w poetycki, czy – jak niektórzy lubią dzisiaj określać – epicki sposób. Osoby bardzo wierzące mogą ująć swoje życzenia przez pryzmat wiary. Natomiast zawsze jest też możliwość napisania życzeń jak najbardziej świeckich.

życzenia na ślub

Wyróżniające życzenia

Jeżeli ktoś chciałby złożyć niebanalne życzenia na ślub, a nie czuje się na siłach, aby je samemu ułożyć, może zlecić to komuś innemu. W ten sposób można zapewnić miły element w ciągu specjalnego dla danej pary dnia.

Życzenia przekazane np. na kartce okazjonalnej to coś trwałego, co państwo młodzi będą mogli zatrzymać na zawsze. To zawsze miła pamiątka, do której wraca się z ogromną przyjemnością. Tym bardziej warto więc włożyć serce w układanie takich życzeń. Najlepiej przygotować je przynajmniej na kilka dni przed ślubem, aby mieć czas na ich dopracowanie.

artsrebro.pl

Redakcja tulanki.pl

Nasi redaktorzy na blogu to zespół doświadczonych rodziców oraz specjalistów w dziedzinie parentingu, którzy dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i poradami z rodzicami z całego świata. Każdy z naszych redaktorów jest zaangażowany w tworzenie treści, które są pomocne, inspirujące i dające wsparcie rodzicom w codziennym życiu. Posiadamy różnorodne doświadczenia i kompetencje, aby dostarczyć artykuły na temat rozwoju dziecka, zdrowia, wychowania oraz praktycznych porad dotyczących życia rodzinnego.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

Pierwsze kolorowanki w życiu dziecka