tulanki.pl

Blog o parentingu, dzieciach oraz o sprawach domowych.

Dziecko

Podaruj dziecku klocki Cobi z serii Mała Armia!

Podaruj dziecku klocki Cobi z serii Mała Armia!

O ile dziewczynki uwielbiają zabawy w przebieranki, malowanie i opiekowanie się lalkami, chłopcy w tym czasie zmieniają się w żołnierzy i chętnie prowadzą manewry wojskowe. Każdego dnia wymyślają coraz to nowsze scenariusze zabaw, prowadząc walki w powietrzu, na morzu, a także na trudnych, pustynnych przestrzeniach. Aby tego typu zabawa zyskała na atrakcyjności, warto obdarować swoją pociechę zestawem klocków Cobi Mała Armia. To jedna z wielu kolekcji, która jako temat przewodni wybrała wojsko oraz militarystykę. Z założenia jest to propozycja dedykowana dla chłopców, którzy w tym temacie wykazują zainteresowanie, co nie znaczy, że dziewczynki nie mogą z nich skorzystać, by w ten sposób nie współtowarzyszyć bratu czy kuzynowi na polu bitwy.

Klocki Cobi Mała Armia

Tym, co charakteryzuje zestawy klocków Cobi z serii Mała Armia jest bez wątpienia wysoka jakość oraz wierne odzwierciedlenie poszczególnych elementów – w pojazdach, jak i maszynach. Dzięki tak realistycznemu wykonaniu, malec oczyma wyobraźni może poczuć się jak prawdziwy, dzielny żołnierz, który zacięcie broni swojego kraju. Samochody bojowe, wozy pancerne, czołgi czy bombowce – klocki Cobi to nieograniczona plejada rozmaitych zestawów, która pochłonie smyka na wiele godzin.

Kompatybilne z Lego

O tym, że zabawa klockami pozytywnie wpływa na ogólny rozwój dziecka, wie z pewnością każdy. Kształtuje wyobraźnię i kreatywność małego budowniczego. Nic zatem dziwnego, że w sprzedaży znaleźć można wiele firm oraz kolekcji dedykowanych dla dzieci w każdym wieku. Klocki Cobi, takie jak https://damizabawki.pl/pol_m_Zabawki_Klocki-i-sortery_Cobi-228.html to obok Lego jedne z najpopularniejszych na rynku. Stanowią synonim jakości, bezpieczeństwa oraz trwałości. Aby jednak zabawa nie miała końca i dawała jeszcze więcej możliwości w wymyślaniu rozmaitych scenariuszy, klocki Cobi można łączyć ze znanymi Lego. Są bowiem kompatybilne, co niewątpliwie jeszcze bardziej podnosi ich walory użyteczne i otwiera więcej wariantów zabawy – nie tylko w wojnę.

Idealne na prezent

Klocki Cobi z serii Mała Armia to doskonały pomysł na prezent dla małego stratega wojskowego oraz pasjonata działań wojennych. Ich wysoka jakość wykonania przyciągnie uwagę niejednego smyka, a realistyczne odzwierciedlenie szczegółów pozwoli przejąć dowodzenie nad wojskiem – na długie godziny beztroskiej zabawy! Zestawy klocków Cobi dostępne są w różnych wielkościach do wyboru, począwszy od małych 50-elementowych wariantów po te liczące ponad 1000 klocków – dla najbardziej wprawionych żołnierzy.

Udostępnij